Arge Güvenlik Akıllı Alarm Sistemleriı Hayatınızı kolaylaştırıyor.

Yaşam ve iş alanlarımız da insan hayatını tehlikeye sokabilecek durumlar için alarm veren cihazlar kullanılmaktadır. Gaz kaçağı, yangın, duman ve hırsızlık olaylarının tehlike yaratacak seviyeye gelmeden önlenmesi için özel alarm sistemleri kullanılmaktadır.

Günümüzde kullanımı katlanarak hızla artan ve hayatımızı kolaylaştıran AKILLI cihazlar  alarm sistemlerinde de kendisini göstermeye başladı. Tehlike anında Kablosuz ağ veya internet üzerinden doğrudan size yapılan uyarılar ile size sorunun ne olduğu ve nerden kaynaklandığını net olarak gösterilerek mudahelenin geçikmeden yapılmasını sağlanır.

argeguvenlik_akillialarm

Ar-Ge güvenlik olarak ihtiyacınız olan alarm sistemlerini ve özelliklerini sizinle birlikte belirleyip projelendirerek kurulumunu ve kurulum sonrası bakımlarını gerçekleştirerek yaşam ve çalışma alanlarınızın güvenliğini sağlıyoruz.

Akıllı Gaz ve Duman Alarm Sistemleri

Yaşam ve üretim alanlarında kullanılan gazların ( Doğal Gaz, LPG, Azot, Karbondioksit ) gibi tehlikeli yanıcı ve patlayıcı gazların sızıntıları ile duman algılayan alarm sistemleri ile tehlike büyümeden önlenmesi can ve mal güvenliğinde hayati önem taşır. Ar-Ge güvenlik en güncel teknolojilerin ürünleri ile güvenliğinizi sağlama konusunda kendisini sürekli geliştirir.

Ev, AVM, Atölye, Fabrika, Hastane, Doğalgaz Çevrim Santrali, Akaryakıt istasyonu, Otomobil Servisi, Okul laboratuvarı, Kantin ve yemekhane gibi insanların yaşadığı her ortam da kullanılması zorunlu sistemlerdir.

MARKALARIMIZ
full
full
full