İşyerinize gelen personeliniz, iş ortaklarınız ve misafirlerinizin giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak için ARGE Güvenlik Sistemleri hizmetinizde.
Bir bölgeye girişin yetkili veya yetkisiz kişilerce ve hangi zamanda yapıldığının kayıtlarını tutmak ve gerektiğinde bu kayıtlara erişebilmek istediğinizde geçiş kontrol sistemleri devreye girer.

argeguvenlik_retinatarayiciÇalışanlarınızın giriş ve çıkışlarını,mesai saatleri içersin de zamanınızı ne kadar etkili kullandıklarını takip etmek isteğinizde güvenlik sistemleri en gelişmiş teknolojilerle İhtiyaca ve güvenlik seviyesinin durumuna göre kapılara RFID, NFS, Proximity, Parmak izi, Retina ve yeni bir teknoloji Ibeacon  sistemler konularak geçişler kontrol altına alınarak güvenliği sağlanır. Ayrıca  okuma işlemlerinde girişi yapan kişilerin fotoğrafları da kayıtlara eklenerek çalıntı kartlarla yapılan girişlerinde kaydı tutulabilir.

Gerektiğinde bu bilgiler ERP yazılımlarının Personel modüllerine entegre edilerek personel işe devam ve mesai hesaplamaları için bilgi aktaraımı yapılaiblir ve çıkışı verilen personelin bölgeye girmesi engellenebilir.

Personelin farklı kademeleri için farklı PDKS sistemleri kullanılarak giriş ve çıkışlar kontrol altına alınabilir. Kasa daireleri, Bilgi işlem odaları, ARGE gibi yksek gizliliğin önemli olduğu alanlarda Retina tarama sistemleri ile Mavi yakalı personel denetimi için Proxy kartlar kullanılabilir.

Arge Güvenlik olarak ihtiyaç olunan sistemi önererek müşterilerimize en uygun çözümleri sunuyoruz.