Arge Güvenlik

Türkiye’ nin önde gelen sanayi, giyim ve restoran işletmeleri kamera güvenlik ve haber alma sistemleri Arge Güvenliğe emanet. Sistem sürekliliği ve kısa zamanlı çözüm üretme hizmetleri ile Arge zincir mağaza, üretim tesisleri gibi  sürekliliğin vazgeçilemez olduğu kurumsal firmaların öncelikli tercihi.

Arge Güvenlik Sistemleri kurumsal alanda etkin.

Yüksek kamera sayısı ve geniş alan güvenlik sistemleri için iyi derecede kablolama becerisine ve network bilgisine sahip olmak gerekli. Arge,50 ve üzeri kamera sayısı olan işletmelerin güvenlik ağını kablolu, kablosuz, fiber sistemler ile oluştururken sadece alanın değil güvenlik sistemlerinin de güvenliği sağlayacak çözümler üretir.

  • Kurumasal ve bireysel müşterilerin ihtiyaçlarının doğru belirlenebilmesi
  • Doğru çözüm için doğru ekipman ve teknik planlamanın yapılması
  • Gerektiği anda teknik destek ile sürdürülebilirliğin sağlanması
  • Gerekli güncelleme ve önerileri Arge Güvenlik müşterilerinin bilgisine sunar.

İzmir’ de 12 yıllık profesyonel güvenlik çözümleri üretme deneyimi, bilgisi ve tecrübesi üzerine 2012 yılında İbrahim Gökçel tarafından kurulan Ar-Ge Güvenlik Sistemleri güncel teknolojileri  ve yenilikleri takip etmeyi ilke olarak edinip müşterilerine hizmet vermektedir.
Bina içi ve dışı, geniş açık ve kapalı alan, askeri, üretim tesisleri, kamera, alarm, personel ve geçiş kontrol sistemleri konuların da piyasa lideri markalarla müşterilerine çözüm sunmaktadır.
Ar-Ge Güvenlik, Bosch, Biges, Pinetron  markalarının çözüm ortağıdır.

Arge Güvenlik Güvenlik Sistemlerinde Kariyer

Güvenlik sistemleri ve teknolojileri konusunda kendisini yetiştirmiş ve bilgi birikimine sahipseniz kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız sizinle tanışmak isteriz.

İletişim Formu

İş ve Staj başvurusu için lütfen formu doldurunuz.

BGYS GENEL POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI